Son eklenenler

    Aradığınız dosya bulunamadı

Üst
Tur
Ara
Aylık tur tarihlerimiz için lütfen tıklayınız...

Bu Hafta Turlarımız

sonbaharturlari-webbaslik-80048-0
Aylık tur tarihlerimiz için lütfen tıklayınız...

hafta sonu turları

Doğanın en sulak haline Sinop-Erfelek'e gidiyoruz.
300Lira
Sizleri Artıyaşam”a özgü renk senfonisine davet ediyoruz. Gelir misiniz?
335Lira
Deniz-Göl-Şelale ve Yaylalar içeren nefis bir tur
275Lira
Zeytin hasadı zamanında hasat ve doğa gezisi yapıyoruz.
325Lira
Sizleri Artıyaşam”a özgü renk senfonisine davet ediyoruz. Gelir misiniz?
215Lira
Osmanlı kültürünün izinde yolculuk
345Lira

günübirlik kültür doga turlar

Filyos Ecopark'ta uzayan kahvaltı, Yenice ormanları ve Şeker kanyonu
135Lira
Çubuk göller ve yayla turu. Başka tarih yok. 07 Ekim 2018
65Lira
Sonbahar ve renklerin cümbüşüne gidiyoruz.
105Lira
Renklerin senfonisine hazır mıyız? Her Cumartesi her Pazar kesin çıkış
135Lira
Gölcük-Aladağlar Gölleri-Demirciler-Sarıalan Yaylaları Kış Turu "Başka yerde yok"
125Lira
Küre dağları , Horma Kanyonu ve Ilıca Şelalesi doğa turu
130Lira

günübirlik fotoğraf turları

Yanice Ormanları-Arboretum-Subasan ormanları-Şeker kanyonu
135Lira
Yeniay tarihinde yıldız pozlayacak, 2 yayla ve Yedigöller'i fotoğraflayacağız.
105Lira
Gece dolunayda ve gündüz ışıklarında geçecek sezon fotoğraf gezisi
105Lira

Ankara çıkışlı günübirlik turlar ve Haftasonu-hafta içi konaklamalı kültür ve doğa turları yapıyoruz.

Sonbahar geldi renkler dönüşmeye, doğanın renk senfonisini  görmeye, hissetmeye başladık. Artıyaşam tur organizasyonları olarak sizlere özel ve başka yerde bulamayacağınız Ankara çıkışlı günübirlik turlar içeren Yedigöller turunu ve Yenice ormanları turunu odağımıza alarak , size Ankara’dan günübirlik turlar sunmak istedik.

Özellikle Ankara çıkışlı günübirlik turlar kapsamında içerik ve rota olarak “başka yerde yok!” sloganı ile, iki Yayla bir Yedigöller günübirlik turumuzu, Filyos Ekopark”ta brunch ve Yenice ormanları günübirlik turumuzu, Işık dağı günübirlik turumuzu, günübirlik Çubuk Karagöl turumuzu, Ankara yakınlarında olan Kızılcahamam, Yayla Mocamp’taki günübirlik turumuzu, gece ve sabah erken çıkışlı foto safari-fotoğraf günübirlik turlarımızı size sunmak istiyoruz.  Bu turlarımızın hepsi Ankara çıkışlı ve size özel turlar.

Ankara çıkışlı hafta sonu turlar arıyorsanız, yine size özel ve başka yerde yok diyebileceğimiz konaklamalı ve Ankara çıkışlı hafta sonu turlarımız var. Uygun fiyatlı, ucuz, kaliteli tur derseniz, kendimizi özel hissedebileceğimiz sonbahar sezon turları kapsamında yaptığımız; Ankara çıkışlı hafta sonu turu olan, Yedigöller ve Yenice ormanları konaklamalı turlarımız var. Başka yerde yok!  Filyos Ecopark’ta konaklıyoruz. Tüm yemekler dahil ve çadır-tesis konaklama seçenekleri var.

Yine öne çıkan konaklamalı-hafta sonu turu olan; Düzce, Bolu, Akçakoca turu dörtlemesi olarak adlandırdığımız Ankara çıkışlı turumuz var. Nefis bir tur, başka yerde yok, dolu dolu geçecek ve çokça gezecek, fotoğraf gezileri yapacaksınız.

Yine Ankara”dan çıkışlı tur olan, sezona özel, Küre dağları günübirlik sezon turumuz var. Size özel ve başka yerde yok. Kanyonlar-şelaleler günübirlik turu olarak da adlandırabilirsiniz.

Sonbahar  gezileri ve sezon turları diyeceğiz, başka yerde olmayan turlar diyeceğiz ve fotoğrafçılara özel turlar planlamayacağımızı nasıl düşünebilirsiniz? Fotoğrafçılara özel turlar kapsamında, gece çıkışlı Yedigöller turlarımız var. Farklı içeriklerde hem de…. Yıldız pozlama turu, gece yürüyüşü ve gece fotoğrafı turu olarak da adlandırdığımız Ankara’dan çıkışlı Yedigöller fotoğraf turu var, Yenice ormanları turu var. Şeker kanyonu ve Yenice ormanları biyosferinde nefis zaman geçirebileceğimiz günübirlik turlar, hem de Ankara çıkışlı geziler.

Foto safari turları için mutlaka günübirlik ve kalmalı tur programlarınızı inceleyiniz.

Siz bize destek oldukça; biz sizlere uygun ve özel, başka yerde bulamayacağınız günlük ve hafta sonu kalmalı tur, hafta içi turlar planlamaya devam edeceğiz.

a
Kafamız yeniliklere çalışır.
Siz ne istiyorsanız bizde onu istiyoruz:)

Sevmediğimiz işi yapmak istemiyoruz. Anadolu’nun zenginliği zaten bize yetiyor. Yeni rotalar, yeni destinasyonlar ile hasat zamanı yada her mevsimin en güzel zamanlarında  birlikte olmaya ne dersiniz?

Fikirlerinizi bize gönderin
a
Ücretlerimiz uygundur.
Fiyatları abartmayız.

Farklı etkinliklerimiz olmasına rağmen, standart kar marjımız vardır. Fiyatları abartmayız. Ucuz olmaz, pahallı da olmaz. Amacımız hepimizin  katılabileceği etkinlikler yapmak.

Siz yeter ki gelmek isteyin.
a
Turların %95’i bize özeldir
Yakında hepsi sadece bize özel olacak.

Tecrübelerimizden yola çıkarak kendi rotalarımızı yazıyor, size de şiddetle katılmanızı tavsiye ediyoruz. Doğanın ve kültürün iç içe olduğu gidilmeyen rotalarda farklılık yaratmak istiyoruz.

Farkındalığı yaşayın.
Çocuklarımızı önemsiyoruz.
Çocuklarımız bizim en değerlilerimiz.

Çocukların doğaya ihtiyacı olduğu kadar, doğanında çocuklara ihtiyacı var. Hadi gelin çocuklarımız için güzel şeyler yapalım. Baba-Çocuk ve Anne-Çocuk kamplarımız var. Büyüklere oyunlar var.

Haydi çocuklar doğaya!

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK VE KONAKLAMALI YEDİGÖLLER TURU-GEZİSİ

Ekim ayı 2.yarısı ve Kasım ayı 2. yarısı Yedigöller zamanıdır. Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Yedigöller turu yapabilirsiniz. Günübirlik Yedigöller turu kapsamında sabah erken çıkar, Yedigöller’de kısa doğa gezileri, yapar, gölleri dolaşır, Gülen kayalar ve Dilek çeşmesini gezebilirsiniz… Ankara’dan Yedigöller turu düşünürseniz Artıyaşam Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı yedigöller gezi isteklerinize artıyaşam kalitesinde cevap verebilir. Grup olarak Yedigöller turu mu yapmak istiyorsunuz? yada 3 arkadaş, yada ailecek günübirlik Ankara çıkışlı Yedigöller turu yapan acenta , tur firması mı arıyorsunuz; programlarımızı okuyun. Doludolu geçen Yedigöller tur programımız eminiz sizleri ikna edecektir. Yedigöller turu takvimimize bakmak isterseniz Ekim-Kasım turlarımıza bakabilirsiniz. Ankara çıkışlı günübirlik yedigöller turu değilde konaklamalı Yedigöller turu isterseniz de seçeneklerimiz var, çadır kalmalı Yedigöller turunu kamp olarak yapabileceğimiz gibi, Yedigöller turunuda içeren tesis konaklamalı turlarımız-gezilerimiz var. Mengen yada Bolu otelleri konaklamalı Yedigöller turu yapıyoruz. Yedigöller gezisine ayrıca diğer renk dönüşümünün de iyi olduğu fotoğraf gezileri kapsamında günübirlik ve konaklamalı turlar içeren Abant Gölcük, Düzce Samandere ve Güzeldere Şelalelerini günübirlik turların ıda koyuyoruz. 1 gece kalmalı Yedigöller turlarımızda fotoğraf ve doğa amaçlı kısa doğa gezileri yapıyoruz. Siz Ankara’dan günübirlik yada kalmalı-konaklamalı Yedigöller gezileri-turları düşünüyorsanız bizleri arayın. Size uygun bir programımız mutlaka vardır. Özellikle sezon gezileri kapsamında fotoğraf ve doğa gezileri yapmak isterseniz Ankara’dan Yedigöller turu yapan acenta olarak sizlere her türlü desteği verebiliriz.

X